Dragos Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Dragos Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Dragos Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır birçok bölgeye taşımacılık hizmeti sunan Aydoğan Nakliyat, profesyonel hizmet ayrıcalığından yararlanabilmeniz için İstanbul Maltepe ilçesi Dragos semtinde de sizlerin hizmetinizdedir. 

Dragos Mahallesi Evden Eve Nakliyat ekibine ev, ofis taşınması ya da parça eşya nakliyesi gibi tüm talepleriniz için gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz. Taşınma durumu karmaşık bir süreçtir ve aklınıza birçok soru işareti getirecektir. Bu karmaşık süreci iyi yönetmek ve güvenilir bir şekilde tamamlamak gerekmektedir. Uzman kadromuz taşınma sürecinizde akılınıza gelen tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır bilgi birikimine ve donanıma sahiptir. 

Taşınma talebiniz bize ulaştığında ilk olarak mevcut adresinizde taşınacak olan eşyalarınızın durumunu analiz ederek fiyat belirlemekteyiz. Karşılıklı olarak yapılan anlaşma sonrası tarih belirlenerek ilgili tarihte en uygun araç, gereç ve nakliyat kamyonu ile işleme hazır olarak adresinize gelmekteyiz.

Olduğu haliyle iç cepheden çıkarılamayacağı düşünülen eşyalar için ya yük asansörü kullanılmakta ya da demonte işlemi gerçekleştirilmektedir. Bunun kararı, eşya analizi için yapılan ziyaret sırasında verilmektedir. Demonte gerektirmeyen eşyalarınız için de özel taşıma kutularımız mevcuttur ve tüm eşyalarınız güvenilir bir şekilde nakliye aracımıza yüklenerek yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Demonte yapılmış olan mobilyalarınız yeni adresinizde özenle montajlanmakta ve hata payı bırakmamak için son kontrolleri ekibimiz tarafında gerçekleştirilmektedir. Her zaman önce müşteri memnuniyeti diyen Dragos Mahallesi Evden Eve Nakliyat çalışanları, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayana kadar yanınızda olacaktır. 

Ekonomik fiyat politikasını kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirmeyi başarmış olan Aydoğan Nakliyat bu konuda da sektöre örnek olmaktadır. 

Siz de firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.