Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar, uluslararası ticareti geliştirmek için yapılan en önemli organizasyonlardan biridir. Fuar Taşımacılığı ise sergilenecek olan ürünlerin ve kullanılacak olan malzemelerin güvenli bir şekilde herhangi bir hasar görmeden fuar alanına nakliye işlemidir. Fuar alanına getirilmiş olan ürünler ve malzemeler ilgili etkinlik başlamadan yerlerine doğru bir şekilde yerleştirilmelidir.

Ülkemizden de pek çok firma yurtiçi ve yurt dışı birçok fuara katılım göstermektedir. Etkinlikte kullanılacak olan ürünlerin ve malzemelerin hem güvenilir bir şekilde hem de tam zamanında fuar alanında bulundurulması ve etkinlik bitiminde geri taşınması gerekmektedir. Firmalar için bu durum hayli zahmetli ve maliyetli bir iştir.

Aydoğan Nakliyat uzun yıllardır edinmiş olduğu Fuar Taşımacılığı tecrübesi ile bu konuda da müşterilerine destek olmakta ve uygun fiyatları ile firmalara bütçe dostu bir yaklaşım sergilemektedir. 

Detaylı bilgi için firma yetkililerimize dilediğiniz her zaman telefon numaralarımızdan ulaşabilir ya da web sitemiz üzerinden iletişim formu doldurarak geri arama talep edebilirsiniz.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.