Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Yılların taşımacılık tecrübesi ile sektördeki yerini her zaman koruyan Aydoğan Nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti dışında Ofis Taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır.

Ofis Taşımacılığı konusunda da sektördeki yenilikleri takip eden firmamız, başarılı çalışmaları ile diğer firmalara örnek olmakta ve öncülük etmektedir. Talebinizi yetkililerimize ilettiğiniz andan itibaren planlama yapmaya başlayan çalışanlarımız öncelikle mevcut ofisinizde sizi ziyaret ederek taşınması gereken eşyalarınızı analiz edecektir. Eşya analizi sonrası gerekli ekipmanlar ve uygun nakliyat kamyonu belirlenecek ve yük asansörüne ihtiyaç olup olmadığı kararlaştırılacaktır.

Ofis taşınması durumunda sizin için en zor olan kurulu düzeninizin bozulacak olmasıdır. Eşyalarınızın toplanması, doğru bir şekilde paketlenmesi ve nakliyat aracına eksik yükleme yapılmaması büyük önem taşımaktadır. Konusunda eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız tüm eşyalarınızın demonte işlemini özenle yapacak, ambalajlayacak ve hasarsız taşınmaya hazır hale getirilmesini sağlayacaklardır. 

Kaliteli bir hizmet almanın ücreti de yüksek olur diye düşünüyorsanız Aydoğan Nakliyatı arayın. Ekonomik fiyatlar ve doğru hizmet nasıl alınır kendiniz görün.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.